První den ve vílí škole

27. října 2014 v 10:45 | Marina |  Vílí škola
Dne 2. 9. 2013 v pondělí jsem se vydala do vílí školy. Jaké to bylo? Klik na CČ Mrkající

Budíček na internátě, kde jsem přes celý týden, byl v 7:00. Radostí jsem vyskočila s postele, až jsem křídlem málem shodila vázu květin na stole. Oblékla jsem se do bílého trika s krátkým rukávem s červeným nápisem I ♥ YOU, černých legín se třpytivými kamínky a riflové sukně. Udělaly jsme si se Sandrou navzájem copy a pak jsme běžely do jídelny na snídani.
Po snídani jsem si vyčistila zuby, umyla obličej, vzala si tažku přes rameno, kde jsem měla blok a penál, a šla jsem do společenské místnosti, kde už byla většina třídy. Je nás celkem jenom 14 - 7 holek a 7 kluků.
Ve škole jsme našli šatnu se skříňkama, dali si tam číselné heslo, které jsme dostali na přijímačkách, a šli hledat, třídu. Když jsme došli, ve třídě byla naše třídní. Jmenuje se Jankeová a je moc milá. Každému z nás se na náhrdelnících objevili motýl podle našich křídel. Učitelka nám řekla, že nám vždy najde to, co budeme hledat, a dávat upozornění, kde máme v jakou dobu být. Pak jsme si do indexů, což je žákovská knížka středních škol, zapsali hodiny. V dalších dvou hodinách jsme se seznámili s rozvrhem a s ostatními profesory. A šli jsme se podívat i do učeben, kde se budeme učit. Po vyučování, než jsme šli zpět na intr, nám profesorka přidělila vílí asistentku - malou vílu o velikosti panenky Barbie. Moje se jmenuje Sofie a Sandřina Tersie. Doprovádí nás na hodiny a pomáhají nám s přípravou do školy.

Pokud budete chtít, tak vám sem dám náš rozvrh hodin (ale rozvrh hodin primy, teď jsem totiž v sekundě).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 27. října 2014 v 11:14 | Reagovat

Týjo :) krásně jsi popsala svůj první den :3 má to své kouzlo :)
moc krásnej blog :)

2 Marina Marina | Web | 27. října 2014 v 14:11 | Reagovat

[1]: Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama